Minneapolis-St. Paul International Airport: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
|American Airlines | |American Airlines | ||
|A319, A320, A321, 737-800 | |A319, A320, A321, 737-800, MD-80 | ||
|1-E | |||
|- | |||
|American Eagle | |||
|E135 | |||
|1-E | |1-E | ||
|- | |- |